Sosyal Medya'da Biz.

Manas Kalıp Pres Otomotiv Hakkında

M A N A S ; 1 2 . 1 2 . 2 0 1 2 tarihinde, sektörde tasarım ve üretim kademelerinde, çeşitli pozisyonlarda,
yıllarca çalışmış iki kardeş tarafından kurulmuştur.

Hakkımızda

MANAS; 12.12.2012 tarihinde, sektörde tasarım ve üretim kademelerinde, çeşitli pozisyonlarda, yıllarca çalışmış iki kardeş tarafından kurulmuştur.

MANAS; 24.2.2014 tarihinde daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilme adına limited şirket olmuştur.

MANAS; 01.01.2019 tarihinde 1500m2 kapalı 2400 m2 açık alanı olan yeni yerine taşınmıştır.

MANAS; kalıp üretiminin her aşamasında yetenekli yöneticileri ve personeli ile sac kalıplarında ve özellikle prograsif kalıplarda uzmanlaşmıştır.

MANAS; sektörün önde gelen otomotiv, beyaz eşya, mobilya, enerji şirketlerinin proses-tasarım ve imalat standartlarına göre üretim yapabilecek kapasite ve tecrübeye sahiptir.

MANAS yıllar içinde kazanılan deneyimleri, teknik bilgi ve beceriyi, bir sinerji oluşturarak sektöre aktarma düşüncesindedir.

MANAS; kısa zamanda minimum maliyetle hızlı ve temiz iş prensibini benimsemiş ve maksimum müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

MANAS; üretim makine ve ekipmanlarını, teknolojik gelişmeleri takip ederek modernize etmektedir.

MANAS;  insan ve çevre odaklıdır.  Personelinin mutluluğu ve gelişimi için sürekli eğitim uygulamakta ve sosyal sorumluluk ilkesiyle çalışanlarının üretim, çevre ve kişisel gelişim anlamında katılımcılığını sağlamaktadır.

MANAS; Endüstri 4.0 devrimini yakından takip etmektedir. Gerek firmanın tasarım-üretim alanında, gerekse ürettiği ürünler anlamında Endüstri 4.0 devriminin gerekliliklerini sağlamayı hedeflemektedir. Büyümekte olan firmamız 2019 yılı itibariyle Manas, son teknoloji tezgahları, uzman yönetici ve üretim kadrosu ile 1500 m² si kapalı olmak üzere Toplamda 2400 m² alanda, kalıpçılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Viyonumuz ; Manas Kalıp olarak, Sac parça ve kalıp üretimi konularında tecrübe, teknoloji ve kaliteyi harmanlayarak sektörün içinde en iyiler arasında yer almak ve ana sanayilerimize yenilikçi çözümler sağlayarak ana sanayilerimizin öncelikli tercih ettiği güçlü ve süreklilik kazanmış bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz ise toplumsal gelişime katkı sağlayacak projeler üretmek ve var olan projelere aktif katılım sağlayarak, Türk kalıpçılık sektörünün gelişiminde pay sahibi olup, sektöre değer kazandırmak ve bu misyon doğrultusunda karlılığını maksimuma çıkarabilecek bir şirket olmaktır.